Canon LU-101 A3 20 sheets

Fotopapíry Canon
číslo produktu: X9184070 | PartNo: 6211B007
Canon LU-101 A3 20 sheets
okamžitá expedicedoprava zdarma
cena včetně DPH a PHE: 890 Kč
cena bez DPH: 736 Kč
cena v Eur: 33,60 €

ks  

Dostupnost online: skladem dodání do 24 hodin
Pro osobní odběr ověřte dostupnost na odběrných místech
Fotopapíry Canon Canon
Výrobce:Canon
Záruční doba:6 měsíců
Parametry produktu
Rozměry (V x Š):297 x 420 [mm]
Typ fotografického papíru:lesklý
Gramáž:260 [g/m2]
Počet listů v balení:20

Canon LU-101 A3 20 sheets

papír fotografický, lesklý, 260g/m2, 20ks, výjimečná reprodukce barev, prvotřídní odolnost proti vyblednutí
Dosáhněte živých barev a úžasného tisku černobílých fotografií díky fotografickému papíru Photo Paper Pro Luster, profesionálnímu fotografickému papíru s lesklou texturou zajišťující tradiční vzhled jako z fotolaboratoře, který můžete vytvořit doma.
Vlastnosti:
- Hladký lesklý povrch
- Výjimečná reprodukce barev
- Černobílé výtisky s rovnoměrným tónováním
- Prvotřídní odolnost proti vyblednutí
- Gramáž: 260 g/m2
- Tloušťka: 0,26 mm
- Dokonalá volba pro tiskárny PIXMA Pro
Profesionálové
Tento jemný fotografický papír se saténovým povrchem pro inkoustový tisk se podobá tradičním papírům s pryskyřičnou vrstvou, které se používají v temných komorách. Byl navržen pro profesionální fotografy, kterým záleží na tom, aby svou práci ukázali v tom nejlepším světle, aniž by museli snímky posílat do fotolaboratoře.
Úžasné výtisky
Fotografický papír Photo Paper Pro Luster je zárukou stálého vzhledu, živých barev s ostrými detaily a také úžasných černobílých výtisků vyznačujících se sytou černou a jemným tónováním.
Fotografie na celý život
Fotografický papír Photo Paper Pro Luster byl optimalizován pro použití s fototiskárnami Canon PIXMA Pro a nabízí mimořádnou kvalitu zobrazení a životnost. Spojení tohoto papíru s originálními inkousty Canon LUCIA nebo ChromaLife100+ ochrání fotografie před snížením kvality způsobeným plyny a světlem. Vaše vzácné vzpomínky zůstanou zachovány a vy tak můžete své snímky s jistotou vystavovat či prodávat.
Stálost
Krátké doby schnutí, voděodolnost a lesklejší povrch, než jakým se vyznačuje pololesklý papír - to vše zásluhou povrchu s jemnou velikostí částic. Stálost tónování a barev fotografie bez ohledu na světelné podmínky, ve kterých je vystavována, činí z tohoto papíru dokonalou volbu pro studia a výstavy.
Stálost tónování a barev fotografie se zachová v jakýchkoli světelných podmínkách vnitřních prostor, a proto je tento papír dokonalou volbou pro studia a vystavování fotografií na výstavách.
Nenalezli jste potřebnou informaci? Zeptejte se nás!
Zobrazit všechny Fotopapíry Canon